Daço Parke Web Sitesi

Güvenlik
Daço Parke'nin web sitesi, kişisel verilerinizin kaybolması, manipüle edilmesi veya tahrip edilmesini önlemek ve bu verilere yetkisiz kişilerce erişilmesini önlemek için teknik ve organizasyonel güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Web sitesi şifrelenmesine yönelik endüstri standardı olan Secure Sockets Layer (SSL) kullanımına rağmen, tüm olasılıklara karşı tam bir koruma mümkün değildir.

E-posta ve formlar
Web sitemizde bulunan formları doldurmanız veya bize e-posta yoluyla ulaşmanız durumunda, verdiğiniz bilgiler yalnızca talebinizi karşılamaya çalışmak ve/veya işleme koymak için kullanılacak ve daima gizli tutulacaktır.

İlgili kişi
Web sitemizin tasarım ve işlevleri ile ilgili konularda herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, lütfen bizimle temasa geçiniz:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Not
Daço Parke web sitesi mümkün olan en büyük itina ile oluşturulmuş olup, düzenli olarak kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Daço Parke, ziyaret edilen sayfalardaki bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği ve/veya kalitesi hususunda garanti vermez. Web sitemiz diğer web sitesi operatörlerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Daço Parke bu sitelerin işlev ve içeriği bakımından hiçbir teminat veya yükümlülük üstlenmez.
Metin, görsel malzeme, teknik bilgi, ses, video ve benzeri dosyalar gibi tüm içerikler ve bunların aranjmanı telif hakkı kanunuyla ve fikri mülkiyetin korunması ile ilgili diğer kanunlarla korunmuştur. Aksi belirtilmedikçe veya Daço Parke tarafından yazılı onay verilmediği müddetçe bu web sitesindeki içerikler hiçbir şekilde ticari amaçla kopyalanamaz, yayınlanamaz ya da değiştirilemez.
 
© 2017 Daço Parke, İstanbul, Türkiye

İLETİŞİM

© 1984 - 2022 Daço Parke. Tüm hakları saklıdır. All Rights Reserved.